М. Қозыбаев атындығы СҚМУ-да «Рухани жаңғыруға» байланысты іс-шара өтті

2018 жылдың 5-ші қазанында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да Үйлестіруші, филология ғылымдарының кандидаты, доцент Жанар Таласпаева  «Рухани жаңғыру» аясында іс-шара өткізді.

-Бұл өткізіліп жатқан отырыс облыстағы рухани жаңғыру барысын эксперттік топ мүшелері талқылау үстінде. Осы уақытқа дейін «Рухани қазына», «Тәрбие және білім», «Атамекен» және «Ақпараттық топ» 4 бағдарлама бойынша облыста 200-ге жуық ірі жобалар мен іс-шаралар жүзеге асырылғанын,- Жанар Таласпаева айта кетті.

Сондай-ақ, отырыс барысында 2019 жылы өткізілетін Облыстағы «Жомарт жүрек» атты байқауына отырыс барысында қатысушыларды жіберу жоспарланып, қарастырылды.