Германияның экологиялық шаруашылықтары базасында , ай бойы Агротехнологиялық факультетінің студенттерінің Лого бағдармасы бойынша өндірістік тәжірибесі

Бес жыл бойы Агротехнология факультетінің "Агрономия және орман шаруашылығы" кафедрасының 5В080100 "Агрономия" мамандығының және "Азық-түлік қауіпсіздігі" кафедрасының 5В080200 "Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы" мамандығының студенттері алты ай бойы Германия экологиялық шаруашылық базасында Logo бағдарламасы бойынша өндірістік тәжірибеден өтуде.

Қазіргі уақытта Германияда Агротехнологиялық факультеттің 7 студенті тәжірибеден өтуде: 5В080100 "Агрономия" мамандығы бойынша Акпамбаева Мадина, Жасуланов Даир, Данин Виктор, Оташева Асем, Рябкова Ксения және 5В080200 "Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы" мамандығының 2 студенті Кормина Карина және Айтымова Марьям.

Әрбір практикант жеке шаруашылыққа бекітілген, кәсіпорындардың мамандануы әр түрлі бағыттарды қамтиды: көкөніс шаруашылығы, жеміс шаруашылығы, астық және жемшөп өндірісі, мал шаруашылығы.

Тәжірибе барысында студенттер экологиялық егіншілік саласында тек практикалық ғана емес, теориялық білім алады, экологиялық таза өнім өндіретін жетекші кәсіпорындарға бару арқылы семинарлар мен экскурсиялар өткізіледі.

Қазан айының соңында екі апталық қорытынды семинарда студенттер тәжірибеден өту туралы сертификаттар алады. Атап өте кету керек, біздің студенттеріміз ТМД елдерінің үздік студент – практиканттарының рейтингісіне әрдайым кіретінін және фермерлер мен ЛОГО бағдарламасының басшылығынан жоғары бағалар мен бағалы сыйлықтар алуда.