Манаш Қозыбаев атындағы СҚМУ 1 оқу корпусында 1 курс студенттеріне «Қазіргі қоғамдағы дін» атты факультативті сабақтар өткізілді

2018 жылдың 9 қазанында Діни сауаттылықты кеңейту, діни эктремизмнің таралуын және деструктивті табынуға тартылудың алдын алу мақсатында “Қазақстанның халық ассамблеясы» кафедрасының 1 курс студенттері үшін 16 сағат (8 сабақ) көлемінде «Қазіргі қоғамдағы дін» атты факультативтивтік курс дайындалды.Факультативті сабақтар ЖОО-ның ПОҚ және сырттан сарапшыларды тарту арқылы өткізілді.

Дәріскерлер негізгі әлемдік діндер, атеистік дүниетаным, Қазақстандағы діни ағымдардың генезисі, Солтүстік Қазақстан облысының діни ұйымдарына жол берген және тыйым салатын, Қазақстан Республикасында конфессиялар қызметінің құқықтық негіздерін және интернет-ресурстарда экстремизмнен қорғайтын әдістерді айқындайтын болады.

Барлығы 150-ден астам адамды қамту жоспарланып отыр.