"Қаржы және менеджмент" кафедрасынан зейнеткерлікке шыққан Виктор Сайконың құттықтауы

2018 жылдың қазанның 14 «Қаржы және менеджмент» кафедрасының аға оқытушысы Виктор Михайлович Сайко құрметті демалысқа шықты. Профессор-оқытушылар құрамы өз әріптесі мен тәлімгерін шын жүректен құттықтайды.

Виктор Михайлович - жас педагогтар, магистранттар мен студенттер үшін нағыз үлгі. Оның жетекшілігімен ондаған ғылыми жұмыстар дайындалды. Өзінің жарқын азаматтық ұстанымын көрсете отырып, ол Қазақстан халқы Ассамблеясының белсенді мүшесі болып табылады, ол ҚХА-ның "Бірлік" алтын медалімен, "Батыр жұлдызы"орденімен расталады.Сондай-ақ "Қазақстан Республикасының Білім беру үздігі" белгісі, "қанатты лев"халықаралық ордені бар. ҚР Білім және ғылым министрлігінің, ҚР Мәдениет және денсаулық сақтау министрлігінің көптеген грамоталарымен, ҚР Президентінің Алғыс хатымен, СҚО әкімінің Құрмет грамотасымен және т.б. марапатталған.

Алайда, Виктор Сайконың жан-жақты тұлғасы тек қана осы ғана емес. Ол педагогикада, ғылым және қоғамдық өмірде биікке қол жеткізді, бірақ оның өмірбаянында спорт маңызды орын алады. 12 килограмм гирьді 1050 рет көтеру міндетті түрде оң және сол қолмен – ол үшін әбден мүмкін. Дәл осындай нәтижемен біздің спортшы гирлік марафонындағы Еуразия чемпионатында бірінші орынға ие болды (бұл 60-64 жас тобында!). Ал Әлем, Еуропа чемпионаттарында, бүкіләлемдік олимпиадада және басқа да жарыстарда жеңістері де болды. Оның есімі Гиннестің рекордтар кітабында да бар.

Біз Виктор Михайлович Сайконы құттықтаймыз және оған жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз!

Зейнет жасқа жетіп кепсіз зымырап,
Бірақ қимыл әлі жастай шымыр-ақ.
Еңбегіңіз зейнет болсын ендігі
Күндеріңіз мұң салмасын қырыңдап.

Ізгі тілекпен «Қаржы және менеджмент» кафедрасы