М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да «Город мастеров» атты іс-шара өтті

2018 жылдың 15-ші қазанында білім ордамыздың 5-ші ғимаратында «Город мастеров» атты науқан өтті. Оны Солтүстік Қазақстан облыстық жастар саясаты департаменті және біздің ЖОО Жастар істері жөніндегі комитетінің қолдауымен «Жас Ұлан» қоғамдық қозғалысы ұйымдастырды. Іс-шара барысында қатысушылар дизайнерлерден бастап зауыттың инженерлерімен аяқталатын өз шеберлерімен әңгімелесті.

Жиналғандар үшін Петропавлдағы белгілі шаштараз мамандарынан мастер-класс өткізілді. Студенттер үшін өте маңызды, кәсіби және жылдам, қазіргі заманғы ерлер шашты құру процесін көрсетті. Дәл сол жерде бір еріктінің шашын әдемі қиып берді. Ал Петропавлдық сервис колледжінің оқытушылары мен студенттері өнімдерін атлас ленталармен қаптап, өздерінің зергерлік бұйымдарын жасау қаншалықты әдемі екенін айтып берді. Олардың жарқын және дарынды жұмыстарының мысалдары іс-шараның көрмесін безендірді. «С.М. Киров» атындағы зауыттың өкілдері өздерінің кәсіпорыны туралы айтты. Университетіміздің болашақ инженерлері әлеуетті жұмыс берушілерден бос жұмыс орындары мен жұмыс жағдайларын білуге ​​қызығушылық танытты. Сондай-ақ, науқан көптеген көңілді әндер мен ду қол шапалақтарға толы болды.

Мұның бәрі кәсіптік саладағы студенттердің көкжиегін кеңейтуге, қызықты шығармашылық іс-әрекеттерге назар аударуға тиіс.