М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-ға Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің кеңесшісі Майраш Тайкенова келді.

2018 жылдың 20 қазанында 1 корпусында   университетіміздің бөлімше жетекшілері, оқытушылары мен қызметкерлері үшін ауқамды дәріс өткізілді.

Ректор Серік Өмірбаев университет ұжымын келген қонақтарымен таныстырды. Майраш Тайкенова PR-технологиялармен айналысады. Отандық ірі компаниялардың, Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің пайда болуының негізін қалаушы, бірнеше танымал қазақстандық брендтердің авторы.

Спикер еліміздің білім беру жүйесіндегі реформалар туралы әңгімелеп берді. Жеке мотивация, Қазақстанның білім беру мекемелерінде жаңа жобалар туралы көп айтты. Кездесу барысында «тимбилдинг» түрінде тренингтер өткізілді.

Іс-шараға қатысушылар көптеген жаңа ақпараттарды біліп, жақсы көңіл-күй алды. Майраш Тайкенованың өзі біздің университетімізге бірнеше рет келуге уәде берді.