М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да «Нұр Отан» партиясының «Болашақ» аймақтық филиалының есеп беру және сайлау конференциясы өтті

2018 жылы 22 қазанда «Нұр Отан» партиясының есеп беру және сайлау қорытындысы өтті. Конференция 13 жыл бойы «Нұр Отан» партиясының «Болашақ» филиалы М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да сәтті жұмыс істеп келеді, әрбір факультетте  8 ұйым жұмыс істейді.  Осы ұйымға  1311 адам мүше. Бұл сандар партия мүшелерін таңдау және атқарылған жұмыстарды қорытындылау үшін әрбір 2 жыл сайын ееп беру конференциясы ретінде өткізіліп тұрады.

«Нұр Отан» партиясының «Болашақ» филиалының жетекшісі, СҚМУ ректоры Серік Өмірбаев Мемлекет басшысының жаңа Жолдауында университет дамуының бағыттарын толығымен түсіндірді. Партияның басқа да мүшелері Президенттің алдына қойған міндеттерді жүзеге асыруға қатысты өзінің көзқарасын білдірді.

Сондай-ақ, іс-шара барысында «Болашақ» филиалының саяси кеңесінің жаңа құрамы бекітілді. Бүгінде бұл -СҚО үшін аумақтық бірліктің бірегейлігі. Ол университеттің жетекшілері мен оқытушыларынан, студенттерден, магистранттардан, медицина қызметкерлерінен, университет зейнеткерлерінен тұрады.

СҚМУ-да «Нұр Отан» партиясының «Болашақ» филиалының  қатысуымен азаматтардың әлеуметтік қорғалмаған санаттарына практикалық көмек көрсету, патриоттық тәрбие беру, үнемі жемқорлыққа қарсы іс-шаралар  жиі жүргізіледі. «Болашақ» филиалының қоғамдық қабылдауында есепті кезеңде тұрғындардан тұрғын үй, жұмыспен қамту, жәрдемақы туралы 60 өтініш келіп түсті. Барлық осы салалар міндетті түрде дамитын болады, деп хабарлады конференцияның қатысушылары.

Сондай-ақ, іс-шара барысында «Нұр Отан» Саяси басқару академиясында оқыған «Болашақ» филиалының 24 партия мүшесіне сертификаттар берілді.