МЖҒФ студенттерді тіркеу

Математика және жаратылыстану факультеті 2018 жылдың 18 қазанында математика және жаратылыстану факультетінде «студенттерге демеу» акциясы өткізілді. Күні бойы, бірінші курс студенттері ,таңертең алған әр түрлі тапсырмаларды орындады. Сағат 17:00-де гала-концерт өткізілді, ол концертті математика  және жаратылыстану факультетінің бірінші курс студенттері дайындады. Әрбір кафедраның студенттері шығармашылық бөлмелерде өз мамандықтарын ұсынды: әндер, билер, флэш-мобтар, әр түрлі музыкалық аспаптарда ойнады.
Барлық спектакльдер өте ерекше, қайталанбайтың болды.Кеш соныңда әділ  қазылар алқасы қорытындысын шығарды. «Химия және химиялық технологиясы» Гран-приді жеңіп алды. Кафедраның қалған студенттері түрлі номинациялар бойынша тәтті сыйлықтар мен дипломдар алды. Математика және жаратылыстану факультетінің бірінші курс студенттерін құттықтаймыз - сіз біздің үлкен және достық отбасымыздың бір бөлігі болдыңыз!