М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-де волейболдан магистранттар мен студенттер арасында волейболдан жарыс өтті

"Сұнқар" спорт клубы «Дене шынықтыру» және «Физикалық және әскери білім беру теориясы мен әдістемесі» кафедраларымен бірге 2018 жылдың 23-26 қазан аралығында СҚМУ студенттері мен магистранттары арасында волейболдан жарыс өтті.

Турнирдің ашылу салтанатында Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор Сабыр Ибраев біздің университетімізде жақсы спорттық дәстүрге ие екенін атап өтті: біз көптеген әлемдік және олимпиадалық чемпиондарды дайындадық және жыл сайын дене шынықтыру және спорт саласында мамандар дайындаймыз.

Волейбол жарысына университетіміздің  факультеттерінен 7 команда қатысты. Әр команда ойыншылары мықты дайындықпен келді. Жарыс 3 күн болды.  Тартысты өткен ойында 1 орынды Педагогикалық факультет, 2 орынды Тарих, экономика және құқық факультеті, 3 орынды Инженерлік және сандық технологиялар факультеті жүлделі орындарға ие болды.