М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да студенттік клубтын презентациясы өтті

Әр адам өзінше ерекше. Біреулері ән айтса, басқалары би билейді. Біздің университеттің студенттері де өте  өнерлі. Олардың өнерлі әлеуетін ашу үшін М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да көптеген іс-шаралар өткізіліп, түрлі қауымдастықтар жұмыс істейді.

2018 жылдың 25-ші қазанында университетіміздің 1-ші ғимараты өте шулы, әрі көтеріңкі көңіл-күйге толы болды. Мұнда барлық факультеттердің бірінші курс студенттері жиналды. Олар үшін студенттік клубтың презентациясы өткізілді. Оның құрамына «Шаңырақ», «Пилигрим», «Кривое зеркало» халықаралық театрлары,  «Антурнан» замануи және халықаралық би ансамблі және университеттің жайдарман құрама командасы кіреді. Онымен 100-ге жуық студенттер мен магистранттар айналысады.

Шығармашылық ұжымдардың қатысушылары өздері туралы айтып, театрландырылған қойылымдар, музыкалық байқаулар, билер мен әндер сияқты концерттік нөмірлерді ұсынды. Көрермендердің керемет әсерлеріне қарағанда, өнерпаздар олардың көңілдерінен әлде қайда шықты деуге болады.