Хабарламаны талқылау

Жыл сайын Қазақстан халқына Жолдауында біздің Тұңғыш Президентіміз Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев әртүрлі білім беру салаларына ерекше көңіл бөледі. 2018 жылғы 5 қазандағы Қазақстан халқына Жолдауында Нұрсұлтан Назарбаев мұғалім мәртебесі туралы Заң қабылдауға қаулы жасады, деп хабарлайды NUR.KZ. Қазақстан Президенті мектеп мұғалімдері мен университеттің профессорларының бос емес екендігін дұрыс деп атап өтті. Мемлекет басшысының айтуынша, ел мұғалімдері өз міндеттеріне қатысы жоқ сыртқы тапсырмаларға көп уақыт жұмсайды. Н.А. Назарбаев мұғалімдерге сабаққа дайындалуға уақыт жеткіліксіз екенін айтты.

Кафедра МД