«Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» жобасын жүзеге асыру аясында «Рухани жаңғыру – мәңгілік ел болудың кепілі» тақырыбындағы эссе байқауы

Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті Тіл және әдебиет институтының практикалық қазақ тілі кафедрасының ұйымдастыруымен 2018 жылдың 8-25 қазан аралығында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» жобасын жүзеге асыру аясында «Рухани жаңғыру – мәңгілік ел болудың кепілі» тақырыбына эссе байқауы өткізілді. Ұйымдастырушылар: ф.ғ.к. доцент Қошанова Жазира Тулегеновна; магистр оқытушы Баекина Назгүл Маратовна.

Эссе байқауын өткізудің мақсаты: жастардың бойында ұлттық сананы ояту, сонымен қатар еліне деген құрмет, сүйіспеншілік, мақтаныш сезімін ұялату, ұлттық рухты сіңіру.

Аталмыш шараға Петропавл қаласындағы оқу орындарының білім алушылары (колледж, мектеп, лицей) қатысты. Солардың ішінде оза шапқандары: Жантаева Дария Габбасовна, Булкаирова Карина Ержанқызы, Ташимова Акнур Муратовна, Досай Алима Ерікқызы, Зуева Раиса Александровна, Амержан Сабира.Байқаудың жеңімпаздары І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдармен марапатталды.