Бір шығармашылық толқында

# «Музыкалық пәндер» кафедрасы жұмыс берушілермен белсенді түрде жұмыс істейді. Мәдениет, демалыс және музыкалық педагогикалық мамандықтар саласында талантты, білікті мамандар әрдайым сұранысқа ие. 2018 жылдың 25 қазанында «Музыкалық білім» және «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандықтарының студенттері үшін Өңірлік халықтық өнер орталығының мамандары «Біз таланттарды іздейміз» атты шығармашылық марафон өткізді, оның барысында оқушылар өздерінің дарындарын, солистерін және оқырмандарын көрсету мүмкіндігіне ие болды. Біздің кафедра түлектеріміздің жаңа жарқын жұлдыздары шығармашылық көкжиекте жарыққа шығады деген сенімдеміз!

Кафедра МД