Біздің студенттер – ҚР тай боксының жеңімпаздары атанды

24-нен 29-шы қазан аралығында Шымкент қаласында муай-тайдан ҚР Кубогы өтті. СҚО ұлттық құрамасының қорына алтын медаль иеленіп, екінші орынға ие болған М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың  екі студенті атанды.  Олар тай боксы бойынша ҚР спорт шеберлері.

63 келі салмақта Евгений Зайцев, ал 71 келі салмақта Руслан Заякин жеңімпаз атанды. Бұл спортшылардың жүлделі орындарға ие болған жоғары деңгейдегі алғашқы жарыстары емес. Бұл жарыстағы алтын спортшылардың Қазақстанның ұлттық құрамасына кіріп, біздің елімізді Азия және әлем чемпионаттарында таныстыратын болады.

Айта кету керек, осы жылдан бастап М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың гимнастика залында тай боксынан үйірме ашылды, оған ниет білдіргендердің бәрі де қатыса алады. Жаттығуларды Солтүстік Қазақстан облысының тренері Иван Ван-Хон-Тун өткізеді.