Оқу-дала мен өндірістік тәжірибе бойынша қорытынды конференциясы

2018 ж 2 қарашада "Биология" кафедрасында оқу-дала мен өндірістік тәжірибе бойынша корытынды конференция өткізілді. Кіріспе сөзбен "Биология" кафедрасының меңгерушісі Вилков В.С. айтты.

Бо17п, бо17к, Бе15, Бе16, Бе17к, Бе18, Бо18к тобының студенттері баяндамамен сөз айтты. Қонақ ретінде "Биология" кафедрасының түлегі, Солтүстік Қазақстан облыстық мұражай бірлестігінің жетекші қызметкері  Сорочинский М.В. шақырылды.

2 корпустың 340 аудиторияда оқу-дала мен өндірістік тәжірибе бойынша газет көрмесі көрсетілген. Олардың ішінде үздік жұмыстар тағайындалды:

1 орын  Бо17п, Бе15 тобы

2  орын  Бе16, Бо17к тобы

3 орын  Бе17к тобы

Келесі жылы оқу-дала тәжірибе өтетін 1 курс студенттер үшін жәндіктер коллекциясы көрсетілген. Коллекция қабыршаққанаттылар мен қатты қанаттылар өкілдерінен тұрды.

Конференция аяқталғанда барлық қатысушыларға жүлделі сертификаттар мен қатысу үшін сертификаттар берілген.

05.11.2018