Қанаш Шәкеновті еске алу кеші

5 қараша күні 18 жылдан астам К. Ушинский атындағы Петропавл педагогикалық институтты басқарған Қанаш Шәкеновті еске алу кеші өтті. Іс-шараға оның балалары, немерелері, туыстары, әріптестері, достары мен шәкірттері қатысты. Қанаш Шәкеновтің басқаруымен біздің университетте 2 оқу корпусы, жатақханалар, оқытушыларға арналған үйлер, агробиологиялық станция салынып, кадрлық әлеует қалыптасты. Соғыс және еңбек ардагерлері: Қасым Жұнұсов, Александр Липовой, Вера Яворская және т.б. өз естеліктерімен бөлісті. Оларға СҚМУ дамуына қосқан зор үлестері үшін «Улкен алтын медальдар» табыс етілді. Қанаш Шәкеновтің отбасы мүшелеріне университеттің 75-жылдығына арналған сувенирлер сыйға тартылды.

07.11.2012