Литвада Витаутас Великий университетінде "Молекулалық биология мен биотехнология" оқу бағдарлама бойынша қатысқаның тәжірибесі" семинары

2018 ж 12 қарашада "Биология" кафедрасында Сапа аптасы аясында "Витаутас Великий университетінде "Молекулалық биология мен биотехнология" оқу бағдарлама бойынша қатысқаның тәжірибесі" семинары өткізілді. Семинарда "Биология" мен "Химия мен химиялық технология" кафедралардың студенттері мен магистранттар қатысты. "Биология" кафедрасының оқытушылар Мадиева Аида Наримановна мен Бисенева Анар Казбековна екі дипломдық білім беру бойынша тәжірибемен бөлісті. Ағылшын тілін меңгеру студенттерді шақырды. Студенттер қызықты сұрақтар қойды, және Витаутас Магнус университетке баруға тілек білдірді.

2019 ж ақпан айында  Витаутас Великий университетінде  2 курс магистранттар Бм17 өз оқуын аяқтайды және СҚМУ-ға туған университетіне оралады.