ГРФ кафедрасындағы Сапа апталығы-2018

13 жыл бойы қараша айында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да Сапа апталығы өткізіледі, және де  біздің кафедра дәстүрлі түрде оған белсене қатысады. Сапа апталығы-2018 "Жоғары білім беру сапасын арттыру және дамыту құралы ретінде білім беру бағдарламаларын интернационалдандыру " атты жалпы тақырыпта өткізіледі.

14 қарашада ГРФ кафедрасында НУ тәжірибесін тарату аясында "Білім беру тәжірибесінде халықаралық тәжірибені қолдану" атты интерактивті семинар өткізілді. Жетекші жаттықтырушы ретінде Назарбаев Университетінің білім беру көшбасшылығы орталығының жобалау менеджері К. К. Тлеужанов (біздің кафедраның түлегі) шақырылды. Семинарға 4 курс студенттері мен оқытушылар қатысты.