АФ: Студенттік өмір - шаттыққа толы кез!

14 қазан күні Агротехнологиялық факультетінде «Студенттік өмір - шаттыққа толы кез!» Халықаралық студенттер күніне арналған. Факультет студенттері студенттер өмірі туралы фильмдерді, презентацияларды және шығармашылық нөмірлерін ұсынды. Гран-приді «Агрономия» мамандығының студенттері жеңіп алды. 1 орын – «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» мамандығының студенттері қазақ тілінде білім алушылар, 2 орын – «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» мамандығының студенттері орыс тілінде білім алушылар және 3 орын – «Азық-түлік өнімдерін өндіру технологиясы»  мамандығының студенттері.