Жоғары медицина мектебінің ғылыми қоры жаңа әдебиеттермен толықты

2018 жылдың қарашаның 20-сы М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-ті ғылыми кітапханасының қызметкерлері білім алушыларға  жоғары медицина мектебінің 6-7 курс студенттеріне арналған әдебиеттермен таныстырды. Оларға жаңа фармакология, педиатрия, хирургия, гинекология, генетика сынды кітаптар мен анықтамалар ұсынылды.

Сонымен қоса, кездесу барысында болашақ дәрігерлерге университеттің ресми сайтындағы «ғылыми кітапхана» бөлімі таныстырылды. Бұл бөлімнің медицина әдебиеті «ақпараттық қызметтер» мәзірінде аталмыш кітаптардың электрондық нұсқасы орналасқан. Яғни, студенттер кез келген уақытта желіге кіріп, өздеріне қажетті ақпаратпен таныса алады.

Жиынан кейін студенттер оқу орданың кітапханалары мен оқу-әдістемелік кешендерін аралады. Ал кездесудің соңында барлық медицина мамандығы бойынша білім алушыларға  оқу билеттері мен кітапхана қорындағы оқулықтар табысталды.