Асық ату республикалық байқаудың жүлдегерді құттықтаймыз!

2018 ж. 19-22 сәуір аралығында  Петропавл қаласында өткен Асық ату спортынан Қазақстан Республикасының Чемпионатында Бе-17к тобының студенті Совет Алтынай 2 орын алды.

2018 ж. 21-25  қыркүйек аралығында Ақтау қаласында өткен Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың жүлдесі үшін VI Халық спорты ойындарында Бес асық  спорт түрі бойынша Бе17к тобының студенті Совет Алтынай 3 орын алды.

2018 ж. 24-30 қазанда Алматы қаласында өткен Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың жүлдесі үшін VI Халық спорты ойындарында Бес асық  спорт түрі бойынша Бе17к тобының студенті Совет Алтынай 3 орын алды.

Құттықтаймыз!

Болашақта сәттілік тілейміз!