Қазақстан Республикасының бірінші Президенті туралы байқаудың қорытындылары

Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедрасымен 2018 жылдың 13 мен 25 қарашасы аралығында  Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Күніне арналған авторлық посттар байқауы өткізілді.

Байқаудың мақсаты Қазақстан Республикасы Президентінің қазақстандық қоғамды модернизациялаудағы жеке еңбегін, Қазақстанның болашағына студенттердің патриоттық және азаматтық жауапкершілігін қалыптастыру, студенттер мен магистранттардың жеке шығармашылық қабілеттерін дамыту туралы хабарлар болды.

Байқауға қатысу үшін Instagram әлеуметтік желісінде Қазақстан Республикасының Президенті туралы аккаунтқа пост орналастыру қажет болды.

Конкурстың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін алған орындармен құттықтаймыз:

І орын – Қапаров Асылбек, Ю-18-2 тобының студенті (ФИЭП)

ІІ орын – Жуматова Замзагуль, МФ-18 тобының студенті (ФМЕН)

ІІІ орын – Мацепура Елена, МС-м-17 тобының магистранты (ФИЦТ)