В рамках кружка "Юный биолог" проведено занятие "Клеточное строение организмов"

2018 ж. 26 қарашада «Биология» кафедрасында «Жас биолог» үйірме аясында «Тірі ағзалардың жасуша құрылысы» сабақ өтті. Сабақ тыңдаушылар Петропавл қаласының мектеп оқушылары болды.  «Биология» кафедрасының доценті, биология ғылымдарының кандидаты Кожевникова Людмила Николаевна «Жыныс жасушасы» атты баяндамамен сөз айтып, сабақ өткізілді. 1 курс магистранттар Мифодовская К. жасуша туралы қызықты мәлімет жинап, оқушыларға айтты, ал Першуткина М. адам денесінің жасуша құрылысы препарат дайындау процессін көрсеткен және өсімдік жасуша құрылысы туралы сөз атты.

Сабақ аяқталғанда Кожевникова Л.Н.  келесі қорытынды сөз атты: «Өмір бір жасушадан басталады – ұрықтанған жасушадан, осы жасуша бөлініп, дифференциациялап, біртұтас  көпжасушалы ағзаға айналады»

01.12.2018