30 қараша 2018ж. ПФ - да Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған "Студенттік ғылым-2018"студенттік ҒПК өтті

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция 2018 жылғы 30 Қарашада ПФ деканы А. К. Иманов пен ҒЗЖ және МК - Л. В. Добровольскаяның басшылығымен және ПФ СҒҚ басшыларымен дайындалды және өткізілді.

Кафедрадағы  бітіруші  9 мамандықтың студенттері  өздерінің баяндамалары мен жеке ғылыми жұмыстарын ұсынды. Педагогика және психология, әлеуметтік педагогика, өзін-өзі тану, дефектология  және дене тәрбиесі мамандығының студенттері  қатысып,  М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың жастар және өскелең ұрпақты әскери-патриоттық тәрбиелеудегі  өзекті сұрақтары мен  өзекті мәселелерін өз жұмысында көрсете білді.  Ең жақсы еңбектер  ҒПК-2018 "СЕРТИФИКАТТАРЫМЕН" марапатталды.

ПФ