"Биология" кафедрасында мастер-класс өтті

2018 ж. 16 қарашада "Қозыбаев оқулары 2018: уақыттың замануи үндеулері шартында Қазақстан және Ресей аймақтарының жаңа даму мүмкіндіктері мен Еуразиялық әлеуеті" атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция аясында "Биология" кафедрасында "Критериялық бағалау" атты мастер-класс өтті. Шарада педагогикалық шеберлігі орталық филиалдың директоы О.Ю. Тушинская, Әл-Фараби мектеп-лицейінің биология мұғалімі  А.Т. Касенова мен Қалалық классикалық гимназияның биология мұғалімі Балабекова К.Т., 1-4 курс студенттері, Ершов атындағы  Есіл педагогикалық институтының студенттері, математика және жаратылыстану ғылымдарының факультетінің мен Медицина жоғары мектебі факультетінің оқытушылар қатысты.

Баяндамамен  Ш.Б. Ақмағамбет "Критериялық бағалаудың құрылысы және мазмұны", О.Ю. Тушинская "Критериалық бағалау жүйесінің мақсаты, міңдеттері мен тәжірибесі" сөз айтты.

Қатысушылар тақырып бойынша  үлкен тәжірибе алды.