МЖҒФ Халықаралық байланыс

19 қарашадан 14 желтоқсанға дейін біздің факультетімізде Гданьск университетінің профессоры Ян Вендт дәріс оқыды. Ян «География» мамандығының студенттері мен магистранттарына ғана емес, «Туризм» мамандығында да дәріс оқыды. Орыс және ағылшын тілдерін жақсы меңгерген  ғалым білім алушыларды Еуропалық Одақ пен Польшаның саяси құрылымының өзгешеліктерімен, шаруашылықтық байланыстардың ерекшеліктерімен және экономикасының құрылымымен таныстырды. Оқытушылар да сабақтарға қатысып, ағылшын тілдерін әрі қарай дамытты, сонымен бірге «География және экология» кафедрасында ұйымдастырылған мастер-класқа қатыса алды. Ян Вендт біздің университетімізде болған кезде   математика және жаратылыстану ғылымдары факультетінің деканы Сергей Пашковпен кездесті, онда факультеттің деканы шетелдік ғалымға біздің елімізге келгені  үшін алғыс білдірді және қазақ халқының салт-дәстүріне сәйкес шапан  кигізді.