М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері кёрлингтен ҚР Чемпионатында жеңімпаз атанды

2018 жылдың 8-ші және 21-ші желтоқсан аралығында Алматы Аренада аралас жұптар арасында кёрлингтен XVII Қазақстан Чемпионаты өтті. Турнирде 9 команда бақ сынасты. Жарыстың нәтижесі бойынша Солтүстік Қазақстан облысының құрамасы, оның ішінде М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері 1 орынға ие болды.

Команда құрамы: Дәулет Тарбақ, Глеб Вибе, Роман Жежеря, Вероника Вятчинова, Елизавета Уточко (Солтүстік Қазақстан кәсіптік-педагогикалык колледжі). Спортшыларымызды "Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасының доценті Зернов Денис Юрьевич жаттықтырады.

Жеңімпаздарымызды құттықтаймыз!