IV Международная научно-практическая конференция "GLOBAL SCIENCE AND INNOVATIONS 2019: CENTRAL ASIA"

Объединение юридических лиц в форме ассоциации "Общенациональное движение "Бобек" совместно с Библиотекой Первого Президента РК проводит 21 января 2019 года в г.Астане IV Международную научно-практическую конференцию "GLOBAL SCIENCE AND INNOVATIONS 2019: CENTRAL ASIA".

"Бөбек" Жалпыұлттық қозғалысы" қауымдастық нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі  ҚР Тұңғыш Президенті кітапханасымен бірлесіп 2019 жылдың 21 қаңтарында Астана қаласында "GLOBAL SCIENCE AND INNOVATIONS 2019: CENTRAL ASIA"атты IV Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізеді.

Информационное письмо.

03.01.2019