Шахмат ойынынан байрақты бәсеке өтті

2019 жылдың қаңтардың 15-сы  М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да қызметкерлер арасында «Сұнқар» спорт клубының ұйымдастыруымен шахматтан жарыс өтті. Тартысты жарысқа педагогика факультеті, тарих, экономика және құқық, математика және жаратылыстану ғылымдары факультеттері мен тіл және әдебиет институтының оқытушылары қатысты.

Ойын  3 кезеңге созылды. Бірінші айналымда өздерін көрсете білген тарих, экономика және құқық факультеті ойын бойы жақсы нәтиже көрсете білді. Басқа құрамалар да дес бермеді. Шахмат ережесі бойынша екі жақтың қатысушыларына тек шектеулі уақыт берілді. Әрине, уақытқа сайысу ойынға деген қызығушылықты аттырды, алайда шарт бойынша әрбір шахмат жүрісін қадағалау қажет.

Ақылдылар ойынының нәтижесі төмендегідей:

1 орын – Тарих, экономика және құқық факультеті
2 орын – Тіл және әдебиет институты
3 орын - Математика және жаратылыстану ғылымдары факультеті

Осылайша, бұл нағыз ой-талқылайтын жарыстардың бірі болды. Ойынның жоғары жылдамдығы қатысушыларды біраз ойландырды.