2019 жылдың 11 қаңтарында педагогика және психология кафедрасы оқытушыларға арналған 4 мастер-класс өткізді

2019 жылдың 11 қаңтарында СҚМУ әдістемелік онжылдық шеңберінде. М.Қозыбаева педагогика және психология кафедрасы қазақ және орыс тілдерінде 4 факультет, барлық факультеттерден мастер-класс өткізді.

Педагогика және психология кафедрасының оқытушылары мастер-класс қатысушыларымен интерактивті өзара әрекеттесу арқылы университетте оқу үрдісін ұйымдастырудың инновациялық әдістері мен тәсілдерін көрсетті.

Мастер-класстың қатысушылары мұғалімдердің кәсіби деңгейінің жоғары деңгейін және мұндай шараларды өткізудің маңыздылығын атап өтті.