2018 жылдың 30 қарашасында жұмыс берушілердің қатысуымен ғылыми-практикалық семинар өткізілді

2018 жылы 30 қарашада «Педагогика және психология» кафедрасы жұмыс берушілердің қатысуымен «Педагогика және психология» мамандығы бойынша білім беру бағдарламаларын жетілдіру бойынша ғылыми-тәжірибелік семинар өткізді. Жұмысқа кафедра оқытушылары, тәрбиелік психологтар, білім беру және медициналық мекемелер, 4 курс студенттері мен магистранттары қатысты. Олар болашақ мұғалімдердің психологтарының кәсіби біліктіліктерін қалыптастырудағы ең өзекті мәселелерді талқылады. Семинар барысында ғылыми-зерттеу жұмысында өзара іс-қимылдың жолдары мен формалары, кәсіби практиканы ұйымдастыру және КЭД қалыптастыру анықталды.