2019 - жастар жылы

ХХІ ғасырға біз тек жаһандық қауіп-қатерлер дәуірін ғана емес, сонымен бірге жас, жігерлі және талантты уақытты да шақырамыз! Қазақстанда бүгінде әрбір төртінші азамат жас ұрпақтың өкілі болып табылады, және 2019 жылы Қазақстан жастар жылы деп жарияланды. Мемлекет басшысы Н.Ә. Назарбаева, жастарға ерекше, құрметпен қарайтын, ұлттың үміті. Президент білім беруді қайталауды, жастар саясатын дамытуды, кәсіби амбицияларды жүзеге асыру мүмкіндігін өмірлік стратегияның негізгі бағыттары болуы тиіс.

Олардың СҚМУ «Музыкалық пәндер» кафедрасының жастарына және оқытушыларына деген үміті. М.Қозыбаев. Кафедраның студенттері позитивті қуаттың, шығармашылық ынта-жігердің зор әлеуетіне ие және олардың басты мақсаты - Қазақстан халқының мәдени деңгейін көтеру, музыка өнерін жетілдіру - олар жүзеге асыруға дайын!

Кафедра МД