«Қоғамға-тосқауылсыз»

Инклюзивті білім беруді дамыту аясында тең мүмкіндіктер құру идеясын ілгерілету мақсатында М. Қозыбаев ат. СҚМУ-дың «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасы 2019 жылдың 21-ші қаңтарынан 31-ші қаңтары аралығында «Еңсеру...» дистанциялық диалог алаңы өткізілді.

Ерекше қажеттіліктері бар М. Қозыбаев ат. СҚМУ студенттеріне оқытушыларға, кафедра меңгерушілеріне, факультет декандарына, департаменттер мен әр түрлі қызмет бөлімдерінің жетекшілеріне өздерін қызықтырған сұрақтар бойынша сұрақтар қою ұсынылды. Берілген сұрақтар бойынша университеттің тиісті құрылымдық бөлімшелер мамандарының жауаптары жиналды. Өткізілген диалог нәтижелерімен танысуды ұсынамыз.

Сұрақ-жауап