Международная научно-практическая конференция "Вопросы персоналистики казахстанской истории: Малик-Айдар Хантемирович Асылбеков", посвященная 90-летию академика НАН РК, д.и.н., профессора М.А.Х.Асылбекова

Институт истории и этнологии имени Ч.Ч. Валиханова проводит 16 мая 2019 года Международную научно-практическую конференцию "Вопросы персоналистики казахстанской истории: Малик-Айдар Хантемирович Асылбеков", посвященная 90-летию академика НАН РК, д.и.н., профессора М.А.Х.Асылбекова.

Ш. Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты 2019 жылдың 16 мамырында ҚР ҰҒА академигі, т.ғ.д., профессор М.А.Х.Асылбековтың 90-жылдығына арналған "Қазақстан тарихының дербес атаулары мәселелері: Мәлік-Айдар Хантемірұлы Асылбеков" атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясын өткізеді.

Информационное письмо.

Департамент науки