«Рухани жаңғыру» жалпыұлттық идеясы аясында «Туған жер» байқауының жеңімпаздары марапатталды

2019 жылғы қаңтардың 30-ы педагогикалық факультетінің 1-2 курс студенттерінің арасында "Бастауыш және мектепке дейінгі білім беру теориясы мен әдістемесі" кафедрасының аға оқытушысы Кәсенова М.Т.мен оқытушысы Мұхаметжанова И.А. өткізген "Рухани жаңғыру" жалпыұлттық идеясы аясында"Туған жер"атты әлеуметтік желілердегі пост байқауының жеңімпаздары мен қатысушыларын марапаттау рәсімі өткізілді.Байқау нәтижесі бойынша III орынды Зұлпыхарқызы Айдана (ДОВ-18к тобы), II орынды - Жантокова Карина (ПМНО-18 тобы), I орынды - Ясидин Алтынай (Дф-17 тобы) иеленді.Байқау жеңімпаздары мен қатысушылары грамота, қатысу туралы сертификат және естелік сыйлық алды.