" Қазақстанның әскери қауіпсіздігін қамтамасыз ету мәнмәтінінде әскери білім берудің дамуы" атты II халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция

2019 жылдың 15 наурызында Қазақстан Республикасы Ұлттық  ұланның Әскери институты "Қазақстанның әскери қауіпсіздігін қамтамасыз ету мәнмәтінінде әскери білім берудің дамуы" атты II халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізеді.

15 марта 2019 года Военный институт Национальной гвардии Республики Казахстан проводит II Международную научно-практическую конференцию "Развитие военного образования в контексте обеспечения военной безопасности Казахстана".

Информационное письмо.

Департамент науки