"Қазақстандық мектепке мамандар даярлау: жаңа мазмұн және тәжірибемен байланыс" атты Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция

2019 жылдың 20-21 ақпанында М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті Орал қ. Педагогикалық шеберлік Орталығының филиалымен біріге отырып, "Қазақстандық мектепке мамандар даярлау: Жаңа мазмұн және тәжірибемен байланыс" атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізеді.

20-21 февраля 2019 года Западно-Казахстанский государственный университет им.М.Утемисова совместно с филиалом Центра педагогического мастерства в г.Уральске проводит Республиканскую научно-практическую конференцию "Подготовка специалистов для казахстанской школы: обновление содержания и связь с практикой".

Информационное письмо.

07.02.2019