«G' S Fresh» халықаралық агрохолдингінің «AGROS SP.Z. o.о.» (Польша) компаниясының өкілімен АФ студенттерінің кездесуі

12 ақпанда Агротехнологиялық факультетте «G' S Fresh» ірі халықаралық агрохолдингінің филиалы «AGROS SP.Z. o.о.»  (Польша)  кадрлық бөлімінің директоры Анастасия Белова студенттермен кездесті. М. Қозыбаев атындағы СҚМУ еуропалық компанияда өндірістік студенттік тәжірибелерді жүзеге асыру бойынша Қазақстандағы алғашқы жоғары оқу орны болды, оқытушылардың біліктілігін арттыру және Польшаның жоғары оқу орындары базасында екідипломдық бағдарламаларды жүзеге асыру үшін ынтымақтастық және келісім-шартқа қол қою белгіленбек. Студенттермен кездесу барысында Анастасия Белова біздің факультеттің студенттеріне Польшаның көкөніс өсіретін алқаптарында өндірістік тәжірибеден өту мүмкіндігі туралы әңгімеледі. Тәжірибенің өту шарттары – тамаша: тұру, тамақтану, оқыту және әлеуметтік пакет-толық тегін. Оның үстіне, далалық жұмыстар студенттер жұмыс беруші төлейді. Сондықтан бұл дақылдарды өсірудің заманауи тәсілдерін білуге, жоғары технологиялық жабдықтарды игеруге мүмкіндік ғана емес, сонымен қатар жақсы табыс табу тәсілі де. Мұндай тәжірибені өту мүмкіндігі ауыл шаруашылығы мамандығының 40 студентіне ұсынылады. Олардың Польшаға шығуы 2019 жылдың сәуір айына жарты жылға жоспарланған.