М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері – 2019 жылғы ІІІ қысқы жастар ойынының жүлдегерлері атанды

Біздің спортшылар республикалық жарыстарда жүлделі орын алып,  құрмет тұғырынан көрінуде.

Алматы қаласында өткен ІІІ қысқы жастар ойындары -2019 да СҚО құрамасы үшін сәтті өтті. Онда керлингтен қыздар командасы  3 орынды, ал ұлдар командасы 2 орынға лайықты деп танылды! Дүбірлі додаға барлығы 13 команда қатысты. Граниттық снарядтарды дәл мақсатқа соққандардың арасында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ ПФ студенттері де бар: Даулет Тарбак, Глеб Вибе, Роман Жежеря, Фархат Раев, Александр Герд, Виктория Нистор, солармен қоса, МЖҒФ студенттері: Кристина Гречман, Рузби Эргашева.

Бұл спорттың түрін мұздағы зияткерлік ойын деп те атайды. Жақында осы ойынды бірі білсе, қалғандары білмеген еді. Ал бүгіндері аймақтарда спорттық инфрақұрылымның дамуымен керлинг Қазақстанда танымал болып келеді. Керлингтен құраманы "Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасының доценті Денис Зернов пен аға оқытушы Иван Буняшин жаттықтырады.

Айта кету керек, жарыс әлі де жалғасып жатыр. Аралас командалар "дабл-микст" пәні бойынша сынасуда.