М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың футболшы қыздары облыстық турнирге екінші орынды иеленді

2019 жылдың 19-20 ақпанында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың құрама командасы СҚО бойынша студенттік қыздар лигасының футзалы бойынша чемпионатында «күміс» жүлдесімен марапатталды.

Ойын Петропавл қ. Солтүстік Қазақстан  кәсіптік-педагогикалық колледжінде өтті.  Жарыстың 7 командасы арасында біздің спортшылар егін иелері командасынан жеңілді. Жақсы ойын көрсеткен қыздар- ең ірі университеттің өкілдерін екінші сатыға көтерілуге ​​көмектесті. Футболшыларымызды «Сұңқар» спортклубының жетекшісі Айдарбек Құдыкенов дайындайды.

Футзалдың ұйымдастырылуы мен дамуы, спорттық құндылықтарды тәрбиелеу, облыстың ұлттық жарыстарында қатысатын чемпиондарды анықтау - бұл турнирді ұйымдастырушыларының басты мақсаты. Оларды ҚР Білім және ғылым министрлігінің және Қазақстан футбол федерациясының өкілдері жасады.