Профессорлық-оқытушылар құрамы мен қызметкерлер арасындағы дартстан жарыс өтті

«Сергектік және денсаулық» спартакиядасы аясында 2019 жылдың 20-шы ақпанында  университетіміздің профессорлық-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері арасында дартс ойынынан жарыс өтті. Бақталасты М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың салауатты өмір салты мен бұқаралық спортты насихаттау және дамыту  мақсатында «Сұңқар» спорт клубы ұйымдастырды.

Жарыс нәтижесі бойынша инженерлік және сандық технологиялар факультеті командасына 1 орын бұйырды, екінші орынға «Foundation» факультеті ие болды, ал педагогикалық факультет үшінші орынмен марапатталды. Сайыста ерлер де, әйелдер де дәлдікпен жарысты. Барлығы 6 командадан 20-дан астам адам қатысты.