ҚР Ұлттық ұланның үлгілі-көрсетілімді оркестрі мен әндер Ансамблінің концерті

2019 жылдың 22-ші ақпанында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да ҚР Ұлттық ұланның үлгілі-көрсетілімді оркестрі концерті өтті. Жанды дауыс, аспапты иелену және  патриоттық репертуармен үйлесімді қуатты әндер, көрермендерге жарқын сәттерді сыйлады. Балалық шақты еске түсіретін, сондай-ақ заманауи отандық және шетелдік әндер – әншілердің әлеуетін ашты. Ал жанды сүйемелдеу мықты энергетикалық нөмірлерді безендірді.

Әскери жекпе-жектерді с ипаттайтын әсерлі әндер де айтылды. Онда қаншама сарбаздардың қаза болғаны, ананың қайғы-қасіреті, бірақ сонымен қатар олардың қаһармандарының мақтанышы да айтылды. Әртістер өздерінің айтуынша, біздің университетімізге олар алғаш рет келіп отыр, бірақ біздің Алма-матерімізге бұл олардың соңғы сапарлары емес деп сенеді.