М. Қозыбаев атындағы СҚМУ делегациясы осы аптада Явленка мен Бескөлге барды

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ кәсіптік бағдар беру делегациясы 2019 жылдың 21-22 ақпанында  Есіл және Қызылжар аудандарында барды. Әрине, осындай шаралар түлектерге болашақ мамандықты таңдау туралы шешім қабылдауға көмектеседі.

Оқушылар, ата-аналар, мұғалімдер мен директорлар Бескөл ауылында жиналды. «Бүгінде, 128 денсаулық сақтау қызметкерлерінің және мұғалімдердің бос орындары бар,- деді Қызылжар ауданды әкімінің орынбасары Алма Нұрғалиева,-біздің түлектер дәстүрлі түрде СҚМУ - ды таңдайды. Өткен жылы ҰБТ тапсырған 98 оқушының 54-і грантқа ие болды».

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың бірінші проректоры  Ербол Исақаев өз сөзінде бүгінде біздің университет елімізде көшбасшылық орынға ие екенін атап өтті. «Атамекен» ҰКП рейтингіне сәйкес, біз түлектерге деген сұраныс пен олардың жұмысқа орналасуы деңгейі бойынша республиканың жетекші үш университеттер қатарына кіреміз. Сонымен қатар ол қашықтықтан оқыту мүмкіндіктері, қос дипломды білім беру және адемиялық ұтқырлық бағдарламасы туралы әңгімеледі.

Мектеп оқушыларында  университеттінің өкілдеріне сұрақтар қоюға мүмкіндіктері болды. Түлектердің көбі  медицина, агрономия, психология мамандықтары жайында, жатақханаларда тұру жағдайлары, оқу ақысы мен жеңілдіктер бойынша  қызығушылық танытты. Одан әрі М.Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері мектеп түлектеріне концерттік бағдарлама ұсынды.