Қазақстандық университеттердің автономиясы туралы пікірталас алаңы

2017 жылдан бастап М. Қозыбаев атындағы СҚМУ Эразмус+ TRUNAK "Қазақстандағы университеттік автономияға көшу" жобасы Консорциумының мүшесі болып табылады. Бұл жобаның мақсаты-қазақстандық университеттер үшін автономияның жаңа моделін құру.

2019 жылы 18 ақпанда осы жобаның жұмыс тобы Лунд университетінде (Швеция) өткен мастер-класс нәтижелерін талқылау бойынша пікірталас алаңын ұйымдастырды. Университет ректоры Серік Мәуленұлы Өмірбаев академиялық, кадрлық, ұйымдастырушылық және қаржылық автономияны қамтамасыз ету үшін Қазақстанның жоғары білім беру жүйесінің элементтерін одан әрі өзгерту бойынша мастер-класс қатысушыларының негізгі тұжырымдары мен ұсыныстарын ұсынды.

Пікірталасқа бағыттар бойынша проректорлар, университет департаменттерінің директорлары, факультет декандары қатысты. Пікірталас соңында Люблян университетінің (Словения) базасындағы келесі мастер-класта аталған тақырыпты талқылау үшін негізгі бағыттар анықталды.

Лунд университетінде мастер-класс нәтижелерінің таныстырылымы

23.02.2019