Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университет 2019 жылдың 9-10 сәуірінде VI Халықаралық Фараби оқулары аясында ұйымдастырылған "Қазақстан мультполярлық әлемде: экономикалық сценарийлары" атты Халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциясын өткізеді.

Казахский национальный университет имени аль-Фараби проводит 9-10 апреля 2019 года Международную научно-практическую конференцию "Казахстан в мультиполярном мире: экономические сценарии", организованной в рамках VI Международных Фарабиевских чтений.

Информационное письмо.

Департамент науки