М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері жоғары деңгейлі медальға ие болды

2019 жылдың 21-24 ақпан аралығында Ақтөбе қаласында  гір спортынан (ұзақ цикл) ҚР Чемпионаты өтті. Басқаларға қарағанда, Солтүстік Қазақстан облысының командасынан біздің ЖОО-мыздың студенттері лайықты көрсеткіштермен танылды.

58 келіге дейінгі салмақ дәрежесінде халықаралық дәрежедегі спорт шебері, педагогикалық факультеттің 4 курс студенті Елена Костенко тағы бір мәрте чемпион атанды. Ол республикадағы гір спортының әйелдердің негізін қалаушы, ұлттық құраманың күміс жүлдегері, ұлттық және әлем чемпионаттарының жеңімпазы.

Барлық жастар арасындағы Қазақстанның абсолютті чемпионы, 85 келіге дейінгі салмақтағы турнирдің жеңімпазы, педагогикалық факультеттің 3 курс студенті, спорт шебері Василий Слепых күрделі күресте жеңіп шықты. Енді алда біздің спортшыларды 2019 жылдың қараша айында Сербияда өтетін ауыр атлетикадан Әлем чемпионаты күтуде.

Солтүстікқазақстандық спортшыларды университетіміздің «Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы Александр Глывяк жаттықтырады.