Үстел теннисінен жарыс өткізілді

2019 жылдың  ақпанның 27-сі М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да оқытушылар мен қызметкерлер арасында теннис ойынынан жарыс өтті. Дүбірлі додаға университетіміздің барлық факультеттерінің ұстаздары ат салысты. Аталмыш шарада М.Қозыбаев атындағы СҚМУ «Наурыз мейрамы» кубогы ойнатылды.

Әрбір команда 2 ер азаматпен әйелден құралды. Ойын үш айналымнан тұрды. Жарыстың негізігі мақсаты – оқытушылар арасында үстел теннисін дәріптеу. Теннис ойыны үлкен шыдамдылықты талап ететін, қарқынды атлетикалық ойын. Сондай-ақ бұл белсенді демалыстың керемет құралы.

Ойынның қорытындысы бойынша ТҚЭФ құрамасы жеңіске қол жеткізді. Жүлделі 2-орынды ПФ иеленді, ал 3-орынға МЖҒФ жайғасты. Сайыстың соңында барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлерге құрмет грамоталары табысталды.