Алғыс күніне арналған «Біздің жанымызда бейбітшілік болсын» атты достық кеші

28 ақпан күні біздің факультетте «Біздің жанымызда бейбітшілік болсын» атты достық кеші өтті. Дөңгелек үстел басында оқытушылар, өткен жылдардың түлектері және бітіруші курс студенттерімен достық атмосферада кездесті. Түлектер университетті аяқталғаннан кейінгі өмірі айтып, оларды 4 жыл бойы оқытып, үйреткен факультет оқытушыларына алғыстарын білдірді. Бітіруші курс студенттері түлектерден жұмысқа орналасу, өндірістегі еңбекке ұйымдастырылуды, еңбекақы мөлшері мәселелері бойынша сұрастырды. Факультет атынан барлық түлектер «Мен СҚМУ түлегі» деген жазуы бар кружкалар алды.