Студенттердің көзқарастарымен «Рухани жаңғыру» жалпыұлттық бағдарламасын іске асыру

2019 жылдың 12 сәуірінде Қазақстан Басшысының «Болашақ Бағдар: Рухани жаңғыру» бағдарламасының мақаласы жарияланғанына 2 жыл толады.

Осы уақыт ішінде «Рухани жаңғыру» атты жалпыұлттық бағдарламасын іске асыру бойынша көптеген ғылыми, мәдени - ағартушылық, білім беру мекемелері, соның ішінде – М. Қозыбаев ат. СҚМУ-да  үлкен жұмыс атқарылды.

Қойылған міндеттерді жүзеге асыру тиімділігін арттыру үшін «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасы университет студенттері арасында жұмыстың мазмұны мен формаларының сапасын анықтау бойынша сауалнама жүргізу бастамасын көтерді.

Стратегия, сапа және интернационалдандыру департаментінің техникалық қолдауымен 2019 жылдың 12 ақпанынан 28 ақпанына дейін күндізгі бөлімінің 2-3 курс студенттері арасында сауалнама жүргізіліп, студенттердің осы бағдарламаны білуін, олардың өткізілетін іс-шараларға қатысуын, өткізілетін іс-шаралардың мазмұны мен нысандарын жетілдіру бойынша қалаулары мен ұсыныстарын анықтады. Сауалнама нәтижелерімен танысуды ұсынамыз.

Есеп

ДИО ОПиИК