28 ақпан БМДББТӘ кафедрасында профессорлық-оқытушылардың өзара сабаққа қатысуы өтті.

"Бастапқы және мектепке дейінгі білім берудің теориясы мен әдістемесі" кафедрасы профессорлық-оқытушылар құрамының 2018-2019 оқу жылының өзара сабақтарға қатысу кестесіне сәйкес, кафедраның аға оқытушысы Кабденова Алима Казбековна "Мектепке дейінгі балалардың ойын іс-әрекеттерін ұйымдастыру және басқару" пәні бойынша МДОТ-18 қ тобында ашық сабақ өткізді.

Тәжірибелік сабақтың мазмұны қойылған мақсаттарға сәйкес болды.Сабақ барысында оқытудың тиімді әдістері қолданылып, студенттер оқу процесіне белсене қатысты.

16.03.2019